Kontakta oss


Är det något du undrar över?


Eller har du några ideer eller åsikter så är vi glada över att få höra det från dig. Du kan ringa eller maila oss på nedanstående kontaktuppgifter. Vi hörs!

Centrumledning


Fastighetsägare: Uppsala Kommuns Fastighetsaktiebolag
Postadress: Valthornsvägen 3B, 756 50 Uppsala
Besöksadress: Valthornsvägen 3B
Mail: info@gottsundacentrum.se
Telefon: 018-40 00 20

Fastighetschef:
Jens Dahlman
Mail: jens.dahlman@uppsalafastighets.se
Telefon: 018- 28 88 92

Säkerhetschef:
Ulf Lundgren
Mail: ulf.lundgren@uppsalafastighets.se
Telefon: 018-40 00 20

Driftschef:
Thomas Olsson
Mail: thomas.olsson@uppsalafastighets.se 
Telefon: 018- 28 88 94

Centrumledare:
Anna Andersson
Mail: anna.andersson@uppsalafastighets.se
Telefon: 018 – 28 88 87

Kulturpunkten:
Verksamhetsansvarig: Ellen Ferngren
Mail: ellen.ferngren@uppsalafastighets.se
Telefon: 018-28 88 81

Uthyrare:
Emma Walheim
Mail: emma.walheim@uppsalafastighets.se
Telefon: 076-698 11 10
  • Kontaktuppgifter till alla våra butiker, restauranger och verksamheter i Gottsunda Centrum, klicka här!
  • Är du intresserad av att etablera verksamhet i Gottsunda Centrum?  Klicka här!