Kontakta oss


Är det något du undrar över?


Eller har du några idéer eller åsikter så är vi glada över att få höra det från dig. Du kan ringa eller maila oss på nedanstående kontaktuppgifter. Vi hörs!

Centrumledning


Fastighetsägare: Uppsala Kommuns Fastighetsaktiebolag
Postadress: Valthornsvägen 3B, plan 5, 756 50 Uppsala
Besöksadress: Valthornsvägen 3B
Mail: info@gottsundacentrum.se

Felanmälan: ukfab@uppsalafastighets.se

Fastighet:
Björn Källström
Mail: bjorn.kallstrom@uppsalafastighets.se
Telefon: 070-547 74 44

Uthyrning och Gottsunda Kontorshotell:
Alexander Kinigalakis
Mail:alexander.kinigalakis@hemmaplan.com
Telefon: 070-424 2338

Säkerhet:
Ulf Lundgren
Mail: ulf.lundgren@uppsalafastighets.se
Telefon: 070-207 38 30

Drift:
Henrik Hjelmstedt
Mail: henrik.hjelmstedt@uppsalafastighets.se
Telefon:

Centrumledning:
Cecilia Safaee
Mail: cecilia@safaee@hemmaplan.com
Telefon: 072-727 25 80

Ekonomichef:
Thomas Andersson
Mail: thomas.andersson@uppsalafastighets.se
Telefon:070-482 98 97

Faktura och hyresavisering:
Rabia Koyuncu
mail: rabia.koyuncu@uppsalafastighets.se
Telefon:070-315 01 52
  • Kontaktuppgifter till alla våra butiker, restauranger och verksamheter i Gottsunda Centrum, klicka här!
  • Är du intresserad av att etablera verksamhet i Gottsunda Centrum? Klicka här!